Červenec 2007

simpsnovi fotečky info o filmu

27. července 2007 v 21:05 Simpsnovi
A je to tu!! Oblíbenou rodinku Simpsnů, která nás baví v televizi, uvidíme i v kině! Tuhle informaci určitě každý správný fanda Simpsnů už postřehl, ale i tak není na škodu když sem ohledně filmu něco napíšu :)) Film přide do českých kin 27. července 2007, na tento den je také naplánovaná celosvětová premiéra. Děj filmu se bude točit kolem toho, že Homer znečistí řeku nukleárním odpadem a způsobí ekologickou katastrofu. Co se týče dabingu, uslyšíme stejné hlasy, jaké slyšíme v normálním seriálu :) Můžete se již nyní podívat na americkej trailer:
This is alternative content.
This is alternative content.
Jak už jistě všichni víme,chystá se Simpsonovi-celovečerní film,jeho premiéra je naplánovanám na 27.Června 2007 ,u nás ale bude už o den dříve,doposud vyšli tyto trailery-
Z děje se ví zatím jen to,že Homer znečistí vodu nukleárním odpadem a tak se bude muset celý Springfield odstěhovat,v anglické verzi je název filmu publikován jako The Simpsons Movie,v ČJ by to samozřejmě mělo být Simpsonovi-film,jenže distributor se rozhodl dát jim Český název Simpsonovi ve filmu,který hodne lidí odsuzuje,ale myslím,že by mohlo být hůř.Web Simpsonovi.cz publikoval obrázky právě z tohoto filmu,tak jsem se rozhodl vám je taky zveřejnit-
HomerMargeLízaBart
simpsnovi fotečky 3

27. července 2007 v 12:07 Simpsnovi

Italské prázdniny

25. července 2007 v 9:47 Filmy

Italské prázdniny

The Lizzie McGuire Movie
Typ filmu: Komedie
Rok výroby: 2003
Popis:Walt Disney Pictures uvádí ITALSKÉ PRÁZDNINY, rozvernou komedii v hlavní roli s Hilary Duff, nejoblíbenější teenagerovskou hvězdou Hollywoodu (Agent Cody Banks). Veselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie (Duff) a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie. Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní. Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele?

moje dollzky 3

25. července 2007 v 9:40 Moje dollzky
1.
2.
3.
4.

diplomy4

22. července 2007 v 8:19 Bleskovka

animace

21. července 2007 v 17:00 Simpsnovi


Ženatý se závazky

16. července 2007 v 13:52 Filmy
Ženatý se závazky (Married... with Children) je americká televizní situační komedie (sitcom). 261 epizod (zahrnuty jsou úplně všechny odvysílané díly) rozdělených do 11 sérií byly postupně vysílány od 5. dubna 1987 do 9. června 1997 na televizní stanici FOX (americká televizní síť - majitelem je Rupert Murdoch, australský mediální magnát). 17. dubna 1997 bylo rozhodnuto FOXem, že seriál skončí. FOX už nechtěl dál vydávat 1,5 miliónu dolarů za jednu epizodu ve 12 sérii. Repríza seriálu je ale stále vysílána ve více jak 60 zemích světa včetně té naší a stále se těší ohromné oblibě. Pilotní epizoda byla vysílána 5. dubna 1987 v 8 hodin večer a byla ještě tu samou noc 3x reprízována. FOX vznikl jako konkurence proti tehdejším třem klasickým TV sítím NBC, ABC a CBS (to jsou ty originální americké názvy :). FOX se od těchto sítí chtěl výrazně lišit a právě Ženatý se závazky byl prvních pár let jejich vlajkovou lodí.

Seriál je o bláznivé (a sem tam trochu přihlouplé :) rodince Bundových. Bydlí v Chicagu Illinois v jejich domečku a navzájem se nemají moc rádi. Celý seriál je parodií na harmonicky žijící rodiny v ostatních sitcomech (Plný dům, Krok za krokem, Cosby show a další) - pracovní název seriálu je totiž - "Not the Cosbys" - Žádní Cosbyové :). Hlavním tématem celého sitcomu je sex, závist, "jak přijít co nejrychleji k penězům", prohry a (ne)úspěchy hlavních hrdinů. Producenti do malých rolí seriálu obsadili plno Playboy Playmates a ostatních krásných žen, aby tam bylo taky něco pěkného :). Díky těmto "sličným děvám" seriál nikdy nevyhrál cenu EMMY.

V roce 1989 se jistá Terry Rakoltová z Detroitu rozhodla bojovat proti vysílání MwC, protože údajně ohrožuje rodinnou pohodu a morálku průměrných amerických rodin. Napsala dopis všem sponzorům MwC a zúčastnila se několika talkshow na podporu zákazu seriálu. Díky tomu Ženatý se závazky o několik sponzorů přišel, ale na druhou stranu zapůsobila zvědavost u lidí, kteří seriál ještě neznali a sledovanost se značně zvýšila. Od té doby producenti MwC posílají Rakoltové každé Vánoce košík s ovocem :).

Jedna z epizod "Uvidíme se u soudu" (308) byla americkými cenzory shledána nevhodnou a proto nebyla v USA nikdy vysílána. U nás v České Republice a i v jiných zemích světa se však tento díl normálně vysílá.

Autoři seriálu jsou Ron Leavitt a Michael G. Moye. Dříve psali texty pro skupinu "The Jeffersons", která je mimochodem v jednom dílu Ženatého silně parodována :). Autoři chtěli původně do role Ala obsadit Sama Kinisona a jako Peggy "Roseanne" (viz Jak měla vypadat rodinka Bundových), ale nakonec se rozhodli pro Eda O'Neilla a Katey Sagal. Dovedete si představit Roseanne jako Peggy? Já tedy ne :). Sama Kinisona jste mohli vidět v roli anděla strážného v epizodě "It's A Bundyful Life (2.díl)" (413). V naší republice byly tyto dva díly spojeny v jeden vánoční speciál. Všichni rozhodně nepředpokládali takový obrovský úspěch, se kterým se Ženatý se závazky setkal. V desáté a jedenácté sérii to byl vůbec nejdéle vysílaný sitcom v americké televizi. Postupně se také zvyšoval počet dílů v sériích - od 13 epizod v první až po 26 v předposlední sérii. Producentem seriálu byla Columbia TriStar a natáčelo se v Sony Pictures Studios v Culver City, městečku asi 16 kilometrů jihozápadně vzdáleného od středu Los Angeles.

diplom pro mě

15. července 2007 v 10:48 Bleskovka

co máš rači

14. července 2007 v 14:20 Bleskovka
Co náš rači
1. psa kočku
2.pizzu hranolky
3.čokoládu sušenky
4.ovoce zeleninu
5. co chceš na diplom


me to you 1

14. července 2007 v 14:13 animace

krajiny

14. července 2007 v 14:13 animace

jídlo

14. července 2007 v 14:12 animacejména

14. července 2007 v 14:08 animace

kytky

14. července 2007 v 14:05 animace

ČOKOLÁDA

14. července 2007 v 13:21 jídlo
Čokoláda je opravdu oblíbená mnˇamka a zdroj energie na kterém si pochutnají všichni.
Na čokoládě je závislích spoustu lidí není divu...
Čokoláda je využívána také v kosmetice v Asii se z ní dělají sloupávací masky a pedikúry nebo se dávají do mýdel.Jak ale vznikla první droga na ketrých si více Pochutnávají Evropané než Američané.....
Roku1528 Španělé dávaly kakaové boby které našli v Brazílii a dávaly je
na plantáže které jsou v pralesech Afriky.Když je smíchaly s vodou a cukrem
vznikl nejoblíbenější nápoj v evropě
Čokoládové sladkosti se datují od roku 1847 a mléčná od roku1875.
Kakaové boby rostou na stromě kakaovníku v žluté červené a zelené barvě.
Do zeminy zasadily 30 býlích semen kakaovníku.
Čokoláda získala hnědou barvu od slunce.