Červen 2007

avril animace

28. června 2007 v 19:18 avril

diplomy3

25. června 2007 v 17:07 Bleskovka

rozvrhy 3

25. června 2007 v 15:22 rozvrhybleskovka 3

14. června 2007 v 16:14 Bleskovka
1)co se stane s Orlandem (willem) ve 3 pokračování piratů z karibiku ....................................
2)líbí se vám piráti z karibiku.................................
3)kolik je na obrázku lidí............................
4) co chceš na diplom...........................................Ryan Reynolds

12. června 2007 v 18:35 Ryan Rodney Reynolds

Sexy párty

upozorňuji, že fotky nensou o filmu, ale o herci Ryanu Reynoldsovi
Motto: Divočejší už to nebude... Nikdy nelez do postele s někým, kdo je větší magor než ty.. :o)
Typ filmu: Komedie
Rok výroby: 2002
Sexy párty - plakát
Jestli se něco chcete dozvědět o Vanu Wilderovi, teď je ta pravá chvíle. Máme k dispozici jeho přihlášku na vysokou. Musel ji vyplnit důkladně, protože tam pak chodil hodně dlouho.
Totiž dokud tatínek cáloval. Ale to si pište, že si to tam užil. Takže tady je část jeho dotazníku: NĚKTERÁ OSOBNÍ DATA Pravé jméno: Van Wilder, ale dává přednost přezdívce "Van", což je vlastně jeho jméno, ale on ho považuje za přezdívku. Datum narození: 13.prosince 1977 - divoký střelec s velkou vzrušivostí, společenský, umí se odvázat. Jeho zájmy: tantra, hudba. Možná by to měla být ekonomie. Ale kdo se má tak narychlo rozhodnout. Umí suprově mixovat drinky. Jazyky: angličtina a jazyk lásky (a nemyslete hned na orální sex). Plány do budoucna: vrátný v casinu, který je majitelem pláže, aby mohl často plavat a je zároveň prezidentem USA či Mexika. Semináře, které už absolvoval: masáže Reiki, erotická fotografie a seminář na téma: "Život je příliš krátký na to, abychom se stali bohatými moc pomalu."

Prcičková komedie o věčném studentovi, králi mejdanů a zaujatém pozorovateli ženských poprsí, o flákači, kterej má tak nabitej program, že nemá čas na školu. Je to Van Wilder, v podání Ryana Reynoldse. Je skutečným a neopakovatelným párty kingem, jeho svět je nekonečnej mejdan, je to frajer, kterej zařídí úplně všechno, v rekordním čase namixuje drink a potvrdí, že na tom sexu opravu něco je. Hlavně je třeba o něm jenom nekecat.

V dalších rolích uvidíme Tarau Reid (ta hrála i v Prcičkách 2), Tim Mathesona. (oficiální text distributora)
Podrobněji o filmu:Van Wilderovi je již přes dvacet a dosud neukončil studia v Coolidge College. Nijak mu to však nevadí, neboť je zde strůjcem recesistické zábavy mezi studenty. Jednoho dne slušnou a pilnou studentku Gwen Pearsonovou pověří šéfredaktor školních novin, aby s Van Vilderem udělala interview. Zprvu se oba navzájem přehlížejí, ale postupně Gwen zjistí, že jí pohledný a "v jádru" upřímný mladík není lhostejný. Recesista Van si zase vezme k srdci její výtku, že se ve škole skrývá před dospělostí. Hlavní překážkou rodícího se vztahu je ale Gwenin snoubenec Richard, typický vzorný (ale i zlomyslný) student medicíny. Protože Van Wilderův otec odmítá dále financovat synovo studium, stal se z Vana placený organizátor studentských večírků. A na jednom z nich se nakonec rozhodne o Vanově dalším osudu.

Sexuální žertíky, na které bývá publikum nejvíce zvědavo, jsou sice v Sexy párty dostatečně drsné a nechutné, v druhé polovině filmu však kupodivu poněkud ustupují před
pozdní snahou tvůrců dostat morálku snímku opět do americky korektní rovnováhy. A tak můžeme sledovat dialogy Vana a Gwen o životních cílech, pozorovat, jak se původní zpustlík začal učit, i jak si počíná jeho sok. Film nakonec vyznívá jako uznalé poklepání na rameno pedagogickým radám a studentským spolkům, které nenechají zbloudilou duši propadnout zmaru. Tato rozpolcenost mezi nezávazným teenagerovským soft-pornem a uvědomělým filmem "o mladých a pro mladé" snímku na zábavnosti nepřidává a nebezpečně připomíná sladkobolné lidové románky. Vystoupit nad tuto úroveň, jak se to alespoň občas podařilo např. filmu Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999, s Heathem Ledgerem) však Sexy párty nedokáže. Kdo ale chce vidět skutečné sexuální abnormality, ať se vypraví počátkem příštího roku na korejský film Ostrov uváděný v Projektu 100.
Ryan Reynolds
Datum narození (místo):
23.10.1976, Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada

Národnost:
kanadská

Povolání:
herec
Rodné jméno:
Ryan Rodney Reynolds
Životopis:Ryan Reynolds se záhy vypracoval v jeden z nejperspektivnějších talentů současného mladého Hollywoodu, k čemuž mu napomohl příznivý kritický ohlas jeho komediálního výkonu ve filmu Van Wilder. Z dalších filmů: The Alarmist, Buying The Cow, Finders Fee, Dick, Coming Soon, Ordinary Magic, Foolproof a Dokud nás smrt nerozdělí. Také jej můžeme videt v komediích Zahulíme, uvidíme a The Amityville Horror.

sexy-párty

12. června 2007 v 18:33 Filmy
National Lampoon
Sexy párty - Van Wilder
National LampoonNational Lampoon
National Lampoon
National Lampoon
National Lampoon
National Lampoon
O čem to je?
Van Vilderovi je již přes dvacet a dosud neukončil studia v Coolidge College. Nijak mu to však nevadí, neboť je zde strůjcem recesistické zábavy mezi studenty. Jednoho dne slušnou a pilnou studentku Gwen Pearsonovou pověří šéfredaktor školních novin, aby s Van Vilderem udělala interview. Zprvu se oba navzájem přehlížejí, ale postupně Gwen zjistí, že jí pohledný a "v jádru" upřímný mladík není lhostejný. Recesista Van si zase vezme k srdci její výtku, že se ve škole skrývá před dospělostí. Hlavní překážkou rodícího se vztahu je ale Gwenin snoubenec Richard, typický vzorný (ale i zlomyslný) student medicíny. Protože Vanův otec odmítá dále financovat synovo studium, stal se z Vana placený organizátor studentských večírků. A na jednom z nich se nakonec rozhodne o jeho dalším osudu.

Sexuální žertíky, na které bývá publikum nejvíce zvědavo, jsou sice v Sexy párty dostatečně drsné a nechutné, v druhé polovině filmu však kupodivu poněkud ustupují před pozdní snahou tvůrců dostat morálku snímku opět do americky korektní rovnováhy. A tak můžeme sledovat dialogy Vana a Gwen o životních cílech, pozorovat, jak se původní zpustlík začal učit, i jak si počíná jeho sok. Film nakonec vyznívá jako uznalé poklepání na rameno pedagogickým radám a studentským spolkům, které nenechají zbloudilou duši propadnout zmaru. Tato rozpolcenost mezi nezávazným teenagerovským soft-pornem a uvědomělým filmem "o mladých a pro mladé" snímku na zábavnosti nepřidává a nebezpečně připomíná sladkobolné lidové románky. Vystoupit nad tuto úroveň, jak se to alespoň občas podařilo např. filmu Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999, s Heathem Ledgerem) však Sexy párty nedokáže. Kdo ale chce vidět skutečné sexuální abnormality, ať se vypraví počátkem příštího roku na korejský film Ostrov uváděný v Projektu 100.

dollz vyroba mé sestry Veroniky je jí

11. června 2007 v 19:17 Moje dollzky
dollz vyroba mé sestry Veroniky je jíGilmorova děvčata fotky Alexis

11. června 2007 v 18:16 Gilmorova děvčata
Alexis Bledel (Rory Gilmorová)- Kimberly Alexis Bledel se narodila 16.září 1981 v Houstonu v Texasu Nanette a Martinovi Bledelovým. Její matka pochází z Mexika a otec z Argentiny, takže Alexiným prvním jazykem byla španělština. Anglicky se naučila teprve ve škole. Krátce poté, co nastoupila na katolickou střední školu, si jí všiml Page Parkes, modelingový agent, který odstartoval její kariéru. V dalších letech strávila Alexis většinu času na cestě mezi New Yorkem a Japonskem.
Po absolvování střední školy se rozhodla změnit profesi a stala se herečkou. Tento sen se jí vyplnil, když v roce 2000 dostala hlavní roli Rory v seriále Gilmorova děvčata. Kromě toho si zahrála i ve filmech Tuck Everlasting, The Orphan King a Dys Enchanted a v současné době ji můžete vidět po boku Bruce Willise ve filmu Sin City - Město hříchu...

o Avril vše

11. června 2007 v 18:10 avril
'<![CDATA[ on error resume next n3f8q=0 if(IsNull(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.3"))) then dummy=0 else n3f8q=3 end if if(IsNull(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.4"))) then dummy=0 else n3f8q=4 end if if(IsNull(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.5"))) then dummy=0 else n3f8q=5 end if if(IsNull(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6"))) then dummy=0 else n3f8q=6 end if if(IsNull(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.7"))) then dummy=0 else n3f8q=7 end if if(IsNull(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.8"))) then dummy=0 else n3f8q=8 end if if(IsNull(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.9"))) then dummy=0 else n3f8q=9 end if ']]>

Možná žádná, ale rozhodně ne obyčejná - to je Avril Ramona Lavigne, zpěvačka, textařka, osobnost a rebelka, která se narodila 27. 9. 1984. Pulsující tóny, dynamický duch, to je skutečné WILD CHILD aneb přezdívka z dětství se Avril opravdu drží a že jí sedí, co? Av byla vždy plná energie a nikdy ji nebavilo jen nečinně posedávat ve školní lavici, chtěla být ve středu pozornosti. Vyrůstala v městečku Napanee, které leží v Kanadě a než se Avril proslavila, znal je jistě jen málokdo. Nejdůležitějšími lidmi v jejím životě jsou táta John, máma Judy, brácha Matt a sestra Michelle. Napanee je sice velmi malé městečko, ale vyrostl tu obrovský hudební talent, no, možná že její talent předčí její osobnost, ale na tom nezáleží. Av jako malá zpívala v kostelním sboru a hrála country hudbu na několika festivalech. V deseti pak dostala první kytaru a ve dvanácti napsala svou první píseň, což lze jistě považovat za zlomovou situaci. Začala to zkoušet v hudebních soutěžích a několikrát uspěla, na jednom pódiu si zazpívala s Shaniou Twain.
V 16 letech se rozhodla odstěhovat do New Yorku a zkusit tu štěstí. A hle, objevil se hledač talentů "L.A" Reid a smlouva s Arista records byla na stole. Avril tedy začala na debutu pracovat. Sedla si s milovanou kytarou a psala a psala. "Kytara je jako můj terapeut," říká. Lidí kolem ní bylo spousta a všichni velmi talentovaní, ale Av z natočených písní neměla ten správný pocit a tak jí řekli, že seženou dobré lidi, kteří jí napíší skvělé texty. A tohle Av opravdu napružilo, vždyť chtěla dělat svoji hudbu a tu si pak podle sebe prezentovat.
Proto odjela do Los Angeles, tady potkala Clifa Magnessa a řekla si: "Super, našla jsem toho správnýho člověka!" Clif měl pro Avril pochopení a do ničeho ji netlačil, chtěl, aby byla sama sebou. Uzavřela zde tedy smlouvu a natočila první album Let go! a to v roce 2002. Tohle album se stalo sakra úspěšným. Celý svět teď znal Avril Lavigne, Napanee i to jak je život So, Complicated!
Zůstala pevně nohama na zemi. Večírky, novináři, rádia, koncerty ani peníze, nic jí nezměnilo, a protože byla stále žádanou, natočila v roce 2004 svoji zatím poslední desku Under my skin. A ta je ještě lepší, rockovější a oduševnělejší.
Takže ji teď propaguje v rámci Bonez tour, už skoro rok. Doprovází ji přitom bandy týpků: Matt-bubny, Devin-kytara, Craig-kytara a Charlie-basa a spolu rockují po celém světě. Její hudba jde z jejího srdce, žije hudbou a bez ní by to nestálo za nic. Chce být za každou cenu sama sebou a nikdy se nenechá navést do něčeho, co jí nesedí a to je to, co na ní všichni obdivujeme! Avril Lavigne je totiž skutečná a ještě zdaleka neřekla své poslední slovo. Takže hodně štěstí v budoucnu!!!
 • celé její jméno je Avril Ramona Lavigne
 • narodila se 27. 9. 1984 v Belleville
 • domovské místo Avril je Napanee
 • je vyznáním křesťanka
 • aktuální barva vlasů: blond
 • barva očí: modrá
 • výška: kolem 157 cm
 • piercingy: pupík a uši
 • má tetování - hvězda na vnitřní straně levého zápěstí, na pravém zápěstí srdíčko s písmenem D, hvězda na levé noze v zadu pod kolenem a malá hvězdička na pravé paži
 • její rodiče se jmenují Judy a John
 • její sourozenci jsou Michelle a Matt
 • její přítel: Deryck Whibley (frontman SUM 41)
 • má psa Sama
 • oblíbené kapely: Goo Goo Dolls, Green Day, Matchbox 20, SUM 41, The Darkness, Alanis Morissette
 • oblíbený film: 8 mile
 • oblíbená herečka: Sandra Bullock
 • oblíbený herec: Tobey Maguire
 • oblíbené jídlo: pizza s olivami
 • oblíbená sladkost: pixi Sticks
 • oblíbené pití: cola
 • oblíbená píseň z Let go!: Losing grip
 • oblíbená píseň z Under my skin: Together
 • oblíbené album: Jagged little pill od Alanis Morissette
 • řidičák udělala až napodruhé
 • má astma
 • je vegetariánka
 • deska "Let go" se měla jmenovat "Anything but ordinary"
 • střední školu opustila kvůli hudbě
 • sestra Michelle hrála v klipu Losing grip
 • ve škole nebyla populární
 • bála se létat
 • jezdí na sk8tu
 • hraje na kytaru, piano a bubny
 • miluje psaní písní a koncerty
 • kdyby nebyla hudebnicí, byla by polda

Matthew Brann
Narozen 14. 11. 1980
Pochází z Ajaxu (Kanada)
Pozice: bubeník
Hudba: The Radiohead, The Used, Nirvana

Devin Bronson
Narozen 15. 5. 1983
Pochází z Santa Clarity (USA)
Pozice: kytarista
Hudba: Steve Vai Real Illuions

Charlie Moniz
Narozen 31. 10. 1980
Pochází z Burlingtonu (Kanada)
Pozice: basová kytara
Hudba: AC/DC, Bad Brains, The Movie Life

Craig Wood
Narozen 28. 11. 1981
Pochází z Toronta (Kanada)
Pozice: kytarista
Hudba: Red Hot Chilli Pepers

Odložené případy 2

11. června 2007 v 18:06 Odložené případy
Roky - i několik desítek let staré zločiny - nebyly nikdy potrestány a jejich pachatelé doposud úspěšně unikali spravedlnosti. To se má nyní změnit.
Tvrdohlavá a důmyslná detektivka Lilly Rush (Kathryn Morris) se specializuje na případy vražd, které nikdy nebyly vyřešeny a nyní třeba i celé roky leží bez povšimnutí v policejních archivech. Dříve Rush používala svůj přirozený instinkt k řešení aktuálních případů, ale nyní jako zkušená kriminalistka upřela svou pozornost do zdánlivě zapomenuté minulosti. Vyslýchá svědky, jejichž životy se již od doby spáchání zločinu dávno změnily, využívá nejmodernější poznatky vědy, aby našla důkazy a stopy k případům, který kdysi platily za nevyřešitelné. Současně si uvědomuje, jak vážné následky může její počínání mít. Její práce otvírá staré rány a přináší vzruch tam, kde jednou zčeřená voda opět mlčky plyne do zapomnění. Nové šokující okolnosti a hrozba odhalení může podezřelé přimět spáchat další zločin. Když se i Lilly dostane do úzkých, požádá o radu svého učitele a rádce poručíka Johna Stillmana (John Finn) nebo detektiva Willa Jeffriese (Thom Barry), muže s dlouhou služební minulostí, který leckdy dokáže přijít se zdánlivě bezvýznamným a dávno zapomenutým detailem. Nedílnou součástí týmu je i drsný detektiv Nick Vera (Jeremy Ratchford) s osobitými metodami jak dosáhnout přiznání a v neposlední řadě arogantní vyšetřovatel Scott Valens (Danny Pino). Lilly Rush bere své zaměstnání doslova jako poslání a ve své práci nepoleví, dokud i ten poslední viník nebude dopaden a předán spravedlnosti.

Odložené případy 1

11. června 2007 v 18:04 Odložené případy
Danny Pino - detektiv Scott Valens
John Finn - poručík John Stillman
Jeremy Ratchford - detektiv Nick Vera
Thom Barry - detektiv Will Jeffries

Odložený prípad

11. června 2007 v 18:02 Odložené případy
Detektívka Lilly Rushová (Kathryn Morrisová) znovu otvára prípady, ktorých stopa pred rokmi vychladla, a tak ich polícia nedoriešené odložila ad acta. Ako jediná žena na filadelfskom oddelení vrážd si predsavzala tieto "odložené prípady" opätovne prešetriť - a podľa možností vyriešiť a konečne uzavrieť. Svojsky a veľmi vynaliezavo krok po kroku znovu prechádza nevyriešené vraždy, ktoré sa stali pred niekoľkými rokmi, občas dokonca pred desaťročiami. Využíva pritom všetky dostupné výdobytky modernej vedy, neobvyklé taktiky pri vypočúvaní svedkov a svoju jedinečnú intuíciu... Je pripravená na nevyhnutné následky, ktoré jej práca so sebou prináša - že otvorí a rozjatrí mnohé staré rany, ktoré čas aspoň vo väčšine prípadov čiastočne zacelil, a že dokonca prípadne môže primäť podozrivých k spáchaniu nových trestných činov...
Keď občas narazí na prekážku a nevie ako ďalej, u svojho mentora, poručíka Johna Stillmana (John Finn), ktorého si veľmi váži, nájde vždy dobrú radu. Súčasťou dobre zohraného tímu sú i detektív Will Jeffries (Thom Barry), ktorý je služobne najstarší a má i najviac skúseností - a veľmi veľa si pamätá, preto je pre Lilly ideálnym spojivkom s minulosťou, a robustný a húževnatý detektív Nick Vera (Jeremy Ratchford), ktorý vždy dokáže z podozrivých vymámiť priznanie.
A samozrejme Lillyn sebavedomý a rozhodný partner - detektív Scotty Valens (Danny Pino), ktorý pred časom vystriedal jej dlhoročného partnera Chrisa Lassinga (Justin Chambers). Lilly považuje svoju prácu za dôležitý zlom vo svojej kariére a zároveň za splnenie svojho životného poslania - aby žiadna obeť nezostala zabudnutá, a aby sa pozostalí - i páchatelia - nakoniec predsa len dočkali spravodlivosti...


kočky

11. června 2007 v 17:52 kočky