Sexy párty

5. května 2007 v 12:19 |  Filmy

Sexy párty

upozorňuji, že fotky nensou o filmu, ale o herci Ryanu Reynoldsovi, jinčí sem fa(c)t nesehnala...:o) ale ten filmík se mi páči, fa(c)t sem se pobavila...
Motto: Divočejší už to nebude... Nikdy nelez do postele s někým, kdo je větší magor než ty.. :o)
Typ filmu: Komedie
Rok výroby: 2002
Sexy párty - plakát
Jestli se něco chcete dozvědět o Vanu Wilderovi, teď je ta pravá chvíle. Máme k dispozici jeho přihlášku na vysokou. Musel ji vyplnit důkladně, protože tam pak chodil hodně dlouho.
Totiž dokud tatínek cáloval. Ale to si pište, že si to tam užil. Takže tady je část jeho dotazníku: NĚKTERÁ OSOBNÍ DATA Pravé jméno: Van Wilder, ale dává přednost přezdívce "Van", což je vlastně jeho jméno, ale on ho považuje za přezdívku. Datum narození: 13.prosince 1977 - divoký střelec s velkou vzrušivostí, společenský, umí se odvázat. Jeho zájmy: tantra, hudba. Možná by to měla být ekonomie. Ale kdo se má tak narychlo rozhodnout. Umí suprově mixovat drinky. Jazyky: angličtina a jazyk lásky (a nemyslete hned na orální sex). Plány do budoucna: vrátný v casinu, který je majitelem pláže, aby mohl často plavat a je zároveň prezidentem USA či Mexika. Semináře, které už absolvoval: masáže Reiki, erotická fotografie a seminář na téma: "Život je příliš krátký na to, abychom se stali bohatými moc pomalu."

Prcičková komedie o věčném studentovi, králi mejdanů a zaujatém pozorovateli ženských poprsí, o flákači, kterej má tak nabitej program, že nemá čas na školu. Je to Van Wilder, v podání Ryana Reynoldse. Je skutečným a neopakovatelným párty kingem, jeho svět je nekonečnej mejdan, je to frajer, kterej zařídí úplně všechno, v rekordním čase namixuje drink a potvrdí, že na tom sexu opravu něco je. Hlavně je třeba o něm jenom nekecat.

V dalších rolích uvidíme Tarau Reid (ta hrála i v Prcičkách 2), Tim Mathesona. (oficiální text distributora)
Podrobněji o filmu:Van Wilderovi je již přes dvacet a dosud neukončil studia v Coolidge College. Nijak mu to však nevadí, neboť je zde strůjcem recesistické zábavy mezi studenty. Jednoho dne slušnou a pilnou studentku Gwen Pearsonovou pověří šéfredaktor školních novin, aby s Van Vilderem udělala interview. Zprvu se oba navzájem přehlížejí, ale postupně Gwen zjistí, že jí pohledný a "v jádru" upřímný mladík není lhostejný. Recesista Van si zase vezme k srdci její výtku, že se ve škole skrývá před dospělostí. Hlavní překážkou rodícího se vztahu je ale Gwenin snoubenec Richard, typický vzorný (ale i zlomyslný) student medicíny. Protože Van Wilderův otec odmítá dále financovat synovo studium, stal se z Vana placený organizátor studentských večírků. A na jednom z nich se nakonec rozhodne o Vanově dalším osudu.

Sexuální žertíky, na které bývá publikum nejvíce zvědavo, jsou sice v Sexy párty dostatečně drsné a nechutné, v druhé polovině filmu však kupodivu poněkud ustupují před
pozdní snahou tvůrců dostat morálku snímku opět do americky korektní rovnováhy. A tak můžeme sledovat dialogy Vana a Gwen o životních cílech, pozorovat, jak se původní zpustlík začal učit, i jak si počíná jeho sok. Film nakonec vyznívá jako uznalé poklepání na rameno pedagogickým radám a studentským spolkům, které nenechají zbloudilou duši propadnout zmaru. Tato rozpolcenost mezi nezávazným teenagerovským soft-pornem a uvědomělým filmem "o mladých a pro mladé" snímku na zábavnosti nepřidává a nebezpečně připomíná sladkobolné lidové románky. Vystoupit nad tuto úroveň, jak se to alespoň občas podařilo např. filmu Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999, s Heathem Ledgerem) však Sexy párty nedokáže. Kdo ale chce vidět skutečné sexuální abnormality, ať se vypraví počátkem příštího roku na korejský film Ostrov uváděný v Projektu 100.
Ryan Reynolds
Datum narození (místo):
23.10.1976, Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada

Národnost:
kanadská

Povolání:
herec
Rodné jméno:
Ryan Rodney Reynolds
Životopis:Ryan Reynolds se záhy vypracoval v jeden z nejperspektivnějších talentů současného mladého Hollywoodu, k čemuž mu napomohl příznivý kritický ohlas jeho komediálního výkonu ve filmu Van Wilder. Z dalších filmů: The Alarmist, Buying The Cow, Finders Fee, Dick, Coming Soon, Ordinary Magic, Foolproof a Dokud nás smrt nerozdělí. Také jej můžeme videt v komediích Zahulíme, uvidíme a The Amityville Horror.
...opět musím přiznat, že Ryan je taková moje slabůstka, jinač to byl dysika můj velký idol, tak proč troške nezavzpomínat na doby minulé??? dneska už mě nechává dost v klídku, ale...:o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

klikni jsem jestli se ti můj blog líbí

super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama